Що може бути кращим у вивченні іноземної мови за спілкування з носієм мови?
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t10/1.5/16/1f917.png)
Під час першої зустрічі у Zoom, Ayane розповідала про себе; країни, в яких живе і навчається; яку професію здобуде в майбутньому; Covid-19; війну в Україні та інші актуальні теми.
На питання учасників, чи впізнала б вона українську мову, якби почула її десь на вулицях Торонто, Ayane відповіла: «Скоріш за все, що так, адже вона схожа на польську. В університеті я маю багато знайомих з Польщі, то ж, думаю, я впораюсь».![🤩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb1/1.5/16/1f929.png)
![🤩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb1/1.5/16/1f929.png)
Приєднуйтесь до зустрічі щотижня та практикуйте свою англійську.