![🇵🇱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t79/1.5/16/1f1f5_1f1f1.png)
![🇵🇱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t79/1.5/16/1f1f5_1f1f1.png)
Захід проходить в рамках проєкту «Пізнаймо один одного – українці в Сувалках, поляки в Тернополі», який реалізовується Тернопільською міською радою спільно із закордонним партнером – Публічною бібліотекою імені Марії Конопницької в Сувалках (Підляське воєводство, Польща) за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 років.
Метою проєкту є промоція місцевої культури та історії, налагодження взаєморозуміння між Польщею та Україною, покращення іміджу двох міст і їхньої доступності для відвідувачів.
![🎼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f3bc.png)
Реалії сьогодення, поширення карантинних обмежень в цілому світі дещо змінили час та формат реалізації проекту, і на захід не змогли приїхати польські партнери з міста Сувалки, але вони були присутні на онлайн-зв’язку.
![🏙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1.5/16/1f3d9.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png)
![🎭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f3ad.png)