![](https://1.bp.blogspot.com/-OXTdc_dOHV0/WPCO2HAyPVI/AAAAAAAABRg/YjXbcbGGG6IWYwM3nGcSvmqd01P4d-YpgCLcB/s320/hiPTxOkeDjw.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-xJoDuk8o40Q/WPCO2B9tWAI/AAAAAAAABRc/p8Pdsl9DZ6kC4QxCrl34ivgLrtksfKoRQCLcB/s320/Y-yiqKNGA-g.jpg)
Щоп'ятниці о 17:30 - Клуб англійської мови для початківців!
На минулому занятті (07.04.17) Зоряна Юзвін навчала, як представляти себе і знайомитись з іноземцями! Дуже важливо вміти побудувати діалог на англійській, коли відбувається знайомство. Усталені фрази кліше допоможуть вашому спілкуванню бути ввічливим і представитися, використовуючи красиві і загальновживані фрази.
Під час другого засідання (13.04.17) лідер Клубу Зоряна пояснювала граматику (відносні і питальні займенники) та практикували слухання.
![](https://2.bp.blogspot.com/-kkOwAmPQ6CQ/WPCO1qKjU8I/AAAAAAAABRU/rAmb2LWblQUUC8_3WlRMopzL7CXGnBx2ACLcB/s320/HehFWZk3Le0.jpg)
Вчитися - приємно, особливо, якщо в тебе хороший вчитель!